ADLX45NLC3,36200246,45N0293,45N0294 Lenovo 20V 2.25A 45W AC Charger F IdeaPad Yoga 11 Convertible Ultrabook MPN: 0C19
  • Model: ADLX45NLC3,36200246,45N0293,45
Add to Cart:
ADLX45NLC3,36200246,45N0293,45N0294 Lenovo 20V 2.25A 45W AC Charger F IdeaPad Yoga 11 Convertible Ultrabook
MPN:
0C19880,ADLX45NLC3,36200246,45N0293,45N0294
Compatible Model:
For Lenovo ThinkPad
Voltage:
20 V
Compatible Product Line:
Yoga Series Ultrabook, For Lenovo ThinkPad
Country/Region of Manufacture:
China
Max. Output Power:
45 W
Country of Manufacture:
China
Compatible Brand:
Lenovo
Bundled Items:
Power Cable
Brand:
Lenovo
Output Current:
2.25A