AD-1200500DV AC ADAPTER 12VDC 0.5A Transformer Power Supply 220v
  • Model: AD-1200500DV AC ADAPTER 12VDC
Add to Cart:
AD-1200500DV AC ADAPTER 12VDC 0.5A Transformer Power Supply 220v for Europe
Condition: New
Content: One Adapter only
Please note: European version not for USA/CANADA
Type: ADAPTER 12VDC 500MA TYPE 36 Wallmount direct plug-in
MODEL: AD-1200500DV
INPUT: 230VAC, 50Hz, 200mA
OUTPUT: 12VDC 500Ma - ---C---
Connector: Round barrel
Size of connector: 2.1 x 5.5 x 10 mm approx.