Actiontec 10VDC 1.6A Power Adapter STD-10016U MI424WR Country/Region of Manufacture: China Custom Bundle: No Type:
  • Model: Actiontec 10VDC 1.6A Power Ada
Add to Cart:
Actiontec 10VDC 1.6A Power Adapter STD-10016U MI424WR
Country/Region of Manufacture:
China
Custom Bundle:
No
Type:
AC to DC Power Adapter
MPN:
STD-10016U
Bundle Listing:
No
Model:
STD-10016U
Modified Item:
Product Type:
Power Supply
Output Voltage:
10V