ACOUSTIC AUTHORITY U150150D51 AC DC ADAPTER 15V 1500MA ITE POWER
  • Model: ACOUSTIC AUTHORITY U150150D51
Add to Cart:
CYBER ACOUSTICS U150150D51 AC Adapter 15VDC 1500mA ITE Linear WallMount POWER SUPPLY for subwoofer system
Condition: New - Excellent
Content: One Adapter only
Model / SKU U150150D51
Part No. E178074
Manufacturer / Brand: CYBER ACOUSTICS
■Input Voltage: 120 VAC 60Hz 600mA
■ Output Voltage: 15 VDC ----C---- -
■ Pin Type : Straight Round Barrel
■ Pin Dimensions: 2.1 x 5.5 x 10 mm approx.
A Inner diameter - 2.1mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 10mm
Ampeare / Watts 1500mA