Acer PHIHONG PSAI10R-050Q PSAA10R-050 AC Adapter + Micro USB Cable Input: 100-240V 50-60Hz Output: 5V 2A 10W Connect
  • Model: Acer PHIHONG PSAI10R-050Q PSAA
Add to Cart:
Acer PHIHONG PSAI10R-050Q PSAA10R-050 AC Adapter + Micro USB Cable
Input: 100-240V 50-60Hz
Output: 5V 2A 10W
Connector: micro usb
Color: Black
Warranty: 12 months
Condition: Brand New & 100% Compatible, Chicony manufacturer