  • Model: AC/DC Charger Adapter For KICK
Add to Cart:
AC/DC Charger Adapter For KICKER GPE060D-240290D GPE060D-2402900 Power Supply
Specifications:
Type: AC to DC Standard
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Input Connecter standard: 2 or 3 Pin US Plug