AC-DC Adapter MW48T-1201250 120V AC 60HZ 30W 12V DC 1.25A Condition: new Brand: AC-DC ADAPTER Output Voltage: 12V
  • Model: AC-DC Adapter MW48T-1201250 12
Add to Cart:
AC-DC Adapter MW48T-1201250 120V AC 60HZ 30W 12V DC 1.25A
Condition:
new
Brand:
AC-DC ADAPTER
Output Voltage: 12V MPN: