AC-DC Adapter 6.0VDC, 600mA, 1/8 Inch Plug [0600600DF] Input: 120VAC 60Hz 5.6W Output: 6.0VDC 600mA Model 0600600DF -
  • Model: AC-DC Adapter 6.0VDC, 600mA, 1
Add to Cart:
AC-DC Adapter 6.0VDC, 600mA, 1/8 Inch Plug
[0600600DF]
Input: 120VAC 60Hz 5.6W
 Output: 6.0VDC 600mA