AC/AC adapter for 120V to 9V DigiTech PS0913B-120 HPRO HiPRO (JHE, XAS-BM, JamMa PowerADAPTERCO AC/AC adapter for 120V
  • Model: AC/AC adapter for 120V to 9V D
Add to Cart:
AC/AC adapter for 120V to 9V DigiTech PS0913B-120 HPRO HiPRO (JHE, XAS-BM, JamMa
PowerADAPTERCO AC/AC adapter for 120V to 9V DigiTech PS0913B-120 HPRO HiPRO (JHE, XAS-BM, JamMan, Whammy, EX7, GNX1, RP100-350, RPx400, BP200, Vocal 300, Vx400, EXH, VL2, VL4, HarmonyMan TimeBender)
Product Description:
PowerADAPTERCO Made with the highest quality
Brand-new
PowerADAPTERCO ac adapters are made with the highest quality materials.
Warranty: 1 Year
Laptop safeguard features against incorrect voltage, short circuit, internal overheating
This product has a 60 day Money-Back Guarantee, and a 1-year limited warranty
Features:
Input voltage:
for 100~120VAC only , (for North America and Japan)
Note: will not fit Household mains electricity AC 230V in Europe, Asia and Africa!!