  • Model: AC Power Adapter For Logitech
Add to Cart:
AC Power Adapter For Logitech Squeezebox Radio PSAA18R-180 993-000385
Brand
Unbranded
Compatible Brand
Logitech
Compatible Model
Logitech Squeezebox Radio
MPN
Type
AC Adapter
Model : PSAA18R-180
P/N : 534-000245
Input : 100~240V
Output : 18V= 1A