AC DC Adapter For XVE-1260200 XVE1260200 IBN Rechargeable 48W LED UV Nail Lamp Compatible Brand For IBM Type AC/DC Ada
  • Model: AC DC Adapter For XVE-1260200
Add to Cart:
AC DC Adapter For XVE-1260200 XVE1260200 IBN Rechargeable 48W LED UV Nail Lamp
Compatible Brand
For IBM
Type
AC/DC Adapter
MPN
Power Supply Cord Cable Charger, Professional Gel Nail Curing Lamp, Li-ion Battery Charger XVE-1260200, XVE1260200 12.6V 2A Power Supply
Compatible Model # or Part #:
XVE-1260200 XVE1260200 IBN Rechargeable 48W LED UV Nail Lamp