AC DC Adapter for 29V 2A Model EK-A290020 , YH-A290015 , YH-A290020 DLC-P Series (29V 2A) AC/DC Adapter for Model EK-A
  • Model: AC DC Adapter for 29V 2A Model
Add to Cart:
AC DC Adapter for 29V 2A Model EK-A290020 , YH-A290015 , YH-A290020 DLC-P Series
(29V 2A) AC/DC Adapter for Model EK-A290020 , YH-A290015 , YH-A290020 DLC-P Series DLC-PD DLC-PH Linear Actuator Recliner Chair Electronic Sofa Chair Switching Power Supply Charger
Product Description:
Input - 100-240V AC // Output - 29VDC ( DC 24V-29V 2.0A Compatible )