  • Model: AC Adapter Power Supply for HD
Add to Cart:
AC Adapter Power Supply for HD-2800200 OPI LED LAMP 2019 GL902 GL 902 Nail Light
AC Adapter Replacement for HD-2800200 OPI LED Lamp GL902
INPUT: 110-240V~50/60Hz - OUTPUT: 28V 2A ★ Ship in 24H
Your package includes:
1 AC Adapter only - compatible with HD-2800200 Newest Model - OPI LED Lamp GL902
1 Power Cord
Features & Specifications
Input Voltage: 110-240V - 1.5A
Input Frequency: 50-60 Hz
Output: 28V-2A
100% Compatible, Brand New