  • Model: AC Adapter Compatible with UCo
Add to Cart:
Connector Type Barrel connector
Compatible Devices Compatible with UComfy Innov 8072 8954 4A201201 Foot Massager
Special Feature Short
Input Voltage 120 Volts (AC)
Mounting Type Wall Mount
Output Voltage 24 Volts
Power Source Corded Electric
Current Rating 2.5 Amps
Main Power Connector Type 2 Pin
Replacement AC Adapter plus HQRP® Euro Plug Adapter;
Input: 100-240V AC; Output: DC 24V, 2.5A;