  • Model: AC Adapter Compatible with BOS
Add to Cart:
Connector Type barrel connector
Color Black
Input Voltage 120 Volts
Mounting Type Wall Mount
Wattage 18 watts
Specification Met GS
Output Voltage 120 Volts
Power Source Corded Electric
Replacement AC Adapter Transformer;
Input: 120V AC; Output: AC (Alternating Current) 14V, 800mA;