  • Model: AC Adapter Charger Power Suppl
  • 778 Units in Stock
Add to Cart:
AC Adapter Charger Power Supply for POTRANS UP060B1190 UP06511190 LCD Monitor
Brand
Unbranded/Generic
Compatible Brand
For Potrans
Maximum Output Power
60 W
MPN
Does Not Apply
Output Current
3.16 A
Output Voltage
19 V
Type
AC/DC Adapter
Output: DC 19V 3.16A
Power: 60W
Connecter size: Internal Diameter: 3.0mm, External Diameter: 6.5mm. Barrel Tip