  • Model: AC Adapter Charger for Maxtor
Add to Cart:
AC Adapter Charger for Maxtor OneTouch 4 OneTouch 4 Plus WA24C12U Power Supply
Country/Region of Manufacture
Canada
Compatible Brand
For Maxtor
Connection Split/Duplication
1:2
Type
AC/DC Adapter
Features
Powered
Compatible Model
For Maxtor
Color
Black
MPN
Does Not Apply
Output Voltage
12 V
AC Adapter For Maxtor OneTouch 4 OneTouch 4 Plus WA24C12U Power Supply
Type: AC Adapter Power Supply Charger
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz(FOR WORLDWIDE USE)