  • Model: AC Adapter Charger for Maxtor
Add to Cart:
AC Adapter Charger for Maxtor OneTouch 4 OneTouch 4 Plus WA24C12U Power Supply
Brand
Unbranded
Color
Black
Compatible Brand
Universal
Compatible Model
For Maxtor OneTouch 4, OneTouch 4 Plus
Max. Output Power
24W
MPN
ANU-120200A, WA-24C12U, WA-24E12
Output Current
2 A
Output Voltage
12 V
Type
AC/DC Adapter
Voltage
12V
Item SpecificationsType: AC to DC Standard
Input: AC 100-240V, 50-60Hz
DC Output: DC 12V, 2A