AC Adapter Charger for Ktec KSAFH1200500T1M2 Switch Mode Power Cord Cable 12V 5A Compatible Brand: For Ktec KSAFH1200
  • Model: AC Adapter Charger for Ktec KS
Add to Cart:
AC Adapter Charger for Ktec KSAFH1200500T1M2 Switch Mode Power Cord Cable 12V 5A
Compatible Brand:
For Ktec KSAFH1200500T1M2
Connection Split/Duplication:
1:2
Type:
AC/DC Adapter
Features:
Powered
Compatible Model:
For Ktec KSAFH1200500T1M2
Color:
Black
Cable Length:
MPN:
Does Not Apply
Connector A:
Connector B:
Compatible Product Line:
For Ktec KSAFH1200500T1M2
Output Voltage:
12 V
AC/DC Adapter Charger For 12V 5A Ktec KSAFH1200500T1M2 Switch Mode Power Supply Cord Cable
Type: AC Adapter Power Supply Charger
Input:AC 100V - 240V (FOR WORLDWIDE USE)
Input Frequency: 50-60Hz
Output: DC
Compatible Part Number: 12V 5A Ktec KSAFH1200500T1M2 Switch Mode Power Supply Cord Cable