AC Adapter Charger for Insignia 19" NS-19E310A13 LED HD TV Power Supply Brand: Unbranded Type: Adapter Output Volta
  • Model: AC Adapter Charger for Insigni
Add to Cart:
AC Adapter Charger for Insignia 19" NS-19E310A13 LED HD TV Power Supply
Brand:
Unbranded
Type:
Adapter
Output Voltage:
12 V
MPN:
P110I
Country/Region of Manufacture:
China
Model:
P110I
UPC:
Does not apply
Items Description
for Insignia 19" NS-19E310A13 LED HD TV Power Supply
Input: AC 100-240V ; Output: DC 12V 5A (5000mA)
Connector Size:5.5mm X 2.5mm / 2.1mm
Compatibility - Insignia 19" 20" 24" 28" 32" LED HDTV/DVD MODELS: NS-19E310A13 , NS19E310NA15 , NS-19E310NA15 , NS-19E310NA15 , NS-20ED310NA15 , NS-24D510NA15 , NS-24E200NA14 , NS-24E40SNA14 , NS-24ED200NA14 , NS-24ED310NA15 , NS-28D310NA15 , NS-32D311NA15 NS-32DD310NA15 ,NS32D311NA15 , NS32DD310NA15 , NS-32D312NA15 NS-32D420NA16 NS-32D420MX16 , AOYUAN Model AY060A-ZF122 , Insignia NS15 NS-15 LCD Monitor