6-Pin 5V 12V 2A PSU AC Adapter For Leadman POWMAX KY-05036S-12 Power Supply Cord This product is good for the following
  • Model: 6-Pin 5V 12V 2A PSU AC Adapter
Add to Cart:
6-Pin 5V 12V 2A PSU AC Adapter For Leadman POWMAX KY-05036S-12 Power Supply Cord
This product is good for the following Models and Part#
6-Pin 5V 12V 2A PSU AC Adapter For Leadman POWMAX KY-05036S-12 Power Supply Cord Note:If you have a different model not listed above, please email us to check compatibility.