4POS Power Supply Switching Adapter - SA165L-24V - 2.8A - 3Pin Brand 4POS Output Voltage Rating (DC) 24 V Country/Regio
  • Model: 4POS Power Supply Switching Ad
Add to Cart:
4POS Power Supply Switching Adapter - SA165L-24V - 2.8A - 3Pin
Brand
4POS
Output Voltage Rating (DC)
24 V
Country/Region of Manufacture
China
Colour
Black
4POS - SA165E-24V Power Supply Switching Adapter
- 3 Pin POS printer
Input: 100-240V~
50-60Hz 1.7A
Output: 24V - 2.8A 67.2W