4-Pin DIN 24V AC/DC Adapter Replacement for MW Mean Well GS160A24-R7B GST160A24 GS160A24-R7BGU GST160A24-R7B GSM160B24 G
  • Model: 4-Pin DIN 24V AC/DC Adapter Re
Add to Cart:
4-Pin DIN 24V AC/DC Adapter Replacement for MW Mean Well GS160A24-R7B GST160A24 GS160A24-R7BGU GST160A24-R7B GSM160B24 GSM160B24-R7B DC24V 6.66A 6.67A 160W 24VDC 24.0V Power Supply Charger
Connector Type 4-Pin DIN
Compatible Devices AC-DC Converters
Included Components Ac/Dc Power Adapter
Special Feature Short Circuit Protection
Color black
Input Voltage 110 Volts
Amperage 6.67 Amps
Wattage 160 watts
Number of Items 60
See more
About this item
Note: Please Double Check the Connector End and Machine Model Before Purchasing