  • Model: 4-Pin 12V5A Power Adapter For
Add to Cart:
Output: DC 12V 5A
Power: 60W
Connecter size: 4-Pin Tip (4 Prong)
Note: Please make sure the DC output and tip size of ac adapter are accordant before you bid.
☛ Compatible Models
For Hikvision CWT CCTV TVI DVR KPL-060F-VI KPL-060FVI
TO BE SURE CHECK THE POLARITY FROM OLD POWER SUPPLY!
Top Positive, Bottom Negative
There are 2 versions of the 4 Pin Tip.
NOTE: This item is 4 PIN TIP,NOT 1 PIN TIP !!! Please MAKE SURE you have ordered the connector 4 pin !!!