48A-18-900 AC ADAPTER 18VAC 900MA POWER SUPPLY CLASS 2
  • Model: 48A-18-900 AC ADAPTER 18VAC 90
Add to Cart:
48A-18-900 AC ADAPTER 18VAC 900MA POWER SUPPLY CLASS 2 TRANSFORMER
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Model Number: 48A-18-900
Part Number: 9615
Input Voltage: 120V ~ 60Hz 24W
Output: 18VAC ~ 900mA
Connector: Round Barrel
Pin Dimension: 2 x 5.5 x 10 mm (ID x OD x L)