4120-1230-DC AC ADAPTER 12VDC 300mA USED -(+) STEREO PIN POWER
  • Model: 4120-1230-DC AC ADAPTER 12VDC
  • 855 Units in Stock
Add to Cart:
4120-1230-DC AC ADAPTER 12VDC 300mA USED -(+) STEREO PIN POWER SUPPLY 120VAC~ 7W 60Hz