4.0x1.7mm 6W Genuine HON-KWANG AC Adapter HK-U-120A050-CP 12V 0.5A 500mA Power adapter Custom Bundle: No Color: Black
  • Model: Genuine HON-KWANG AC Adapter H
Add to Cart:
4.0x1.7mm 6W Genuine HON-KWANG AC Adapter HK-U-120A050-CP 12V 0.5A 500mA Power adapter
Custom Bundle: No Color: Black
Compatible Brand: HON-KWANG Cable Length: ft.
MPN: AC Adapter / Power Supply / AC DC, Barrel Size 4.0 x 1.7mm, 12V 0.5A (500mA) 6W Connection Split/Duplication: 1:2
Connector A: 4.0 x 1.7mm Type: AC/AC Adapter
Connector B: 2-Contact AC Male US Features: Powered
Output Voltage: 12 V Compatible Model: Universal
Brand: HP UPC: Does not apply
Genuine HON-KWANG AC Adapter HK-U-120A050-CP 12V 0.5A Power Supply
Brand: HON-KWANGModel: HK-U-120A050-CPInput: 100-240V~0.2A 50-60HzOutput: 12V 0.5A (500mA)Wattage: 6W