4 Pin FSP Model#FSP090-DMBC1 P/N 9NA0903503 54V 1.66A AC Adapter Power Supply Model: FSP090-DMBC1 Modified Item: No
  • Model: 4 Pin FSP Model#FSP090-DMBC1 P
Add to Cart:
4 Pin FSP Model#FSP090-DMBC1 P/N 9NA0903503 54V 1.66A AC Adapter Power Supply
Model:
FSP090-DMBC1
Modified Item:
No
Country/Region of Manufacture:
China
Custom Bundle:
No
Type:
AC/AC Adapter
MPN:
9NA0903507
Output Voltage:
54V
Brand:
FSP
Brand FSP
Model FSP090-DMBC1
Output 54V 1.66A 90W