3YE EYE 9VDC 9V DC 1200mA CLASS 2 POWER SUPPLY AC ADAPTER GPU480901200WD00 p/n:GPU480901200WD00 output:9v dc 1200ma
  • Model: 3YE EYE 9VDC 9V DC 1200mA CLAS
Add to Cart:
3YE EYE 9VDC 9V DC 1200mA CLASS 2 POWER SUPPLY AC ADAPTER GPU480901200WD00
p/n:GPU480901200WD00
output:9v dc 1200ma
3YE EYE 9VDC 9V DC 1200mA CLASS 2 POWER SUPPLY AC ADAPTER MODEL: GPU480901200WD00.