30V Charger for eufy HomeVac S11 Go Infinity & S11 Reach Anker Vacuum Cleaner T2501 T2501111 AK-T2501111 T2501112 AK-T25
  • Model: 30V Charger for eufy HomeVac S
Add to Cart:
30V Charger for eufy HomeVac S11 Go Infinity & S11 Reach Anker Vacuum Cleaner T2501 T2501111 AK-T2501111 T2501112 AK-T2501112 YLS0241A-T300080 Ac Dc Adapter Class 2 Power Supply
Connector Type barrel connector
Compatible Devices Vacuum Cleaner
Included Components Charging cable and power adapter
Special Feature Fast Charging
Input Voltage 240 Volts
Amperage 0.21 Amps
Wattage 50 watts
Number of Items 1
See less
About this item
T-Power Made with Lithium-ion Batteries with 6.6 FEET LONG CABLE Power Supply Charger , Brand-new Input Voltage Range: AC 100V - 240V ( Compatible with 30v ) for 25V DC 25.2V DC Lithium-ion Li-Ion Battery