30V AC Adapter for Medicool Pro Power 20k Control Box Rechargeable Battery Electric Nail File 15437 YS YS04-300100D YS04
  • Model: 30V AC Adapter for Medicool Pr
Add to Cart:
30V AC Adapter for Medicool Pro Power 20k Control Box Rechargeable Battery Electric Nail File 15437 YS YS04-300100D YS04-300100K YS04-3001000 TDX-3001000 XY XY36S-3001000Q-UW Power Cord Charger
Color black
Material Rubber
Connector Type Barrel Connector
Input Voltage 240 Volts
About this item
✅【Amazon's Choice】Fits Medicool Pro Power 20k ProPower 20 k Control Box Transformer Professional Coreless Rechargeable Electric Nail File 15437 Propower Manicure & Pedicure Filing System.Compatible with: YS Model YS04-300100D YS04-3001000 YS04300100D YS043001000 fit Medicool Pro Power 20k Professional Electric File Control Box Transformer 30VDC 1000mA 29.5V - 30V 1A YS04-300100K YSD4-300100K Shenzhen City Yunsheng Plastic Cement&Electronics Co., Ltd Power Supply.Compatible with: Mdoel No: TDX-3001000 TDX3001000 30V 1.0A 30 V 1.0 A 30 VDC 1000 mA Power Supply; Sinpro Electronics co., Ltd. Model MPU30-109 MPU30109 Power Supply