2WIRE MTYSW1202200CD0S AC ADAPTER -( )- 12VDC 2.9A NEW 2x5.5x10
  • Model: 2WIRE MTYSW1202200CD0S AC ADAP
Add to Cart:
2WIRE MTYSW1202200CD0S AC ADAPTER -( )- 12VDC 2.9A NEW 2x5.5x10.3mm STRAIGHT ROUND BARREL - ----C---- POWER SUPPLY 100-240VAC ~ 50/60Hz 0.8A