2WIRE ACDS007B-12-240 AC ADAPTER 12VDC 0.6A DESKTOP POWER SUPPLY
  • Model: 2WIRE ACDS007B-12-240 AC ADAPT
Add to Cart:
2WIRE ACDS007B-12-240 AC ADAPTER 12V DC 0.6A DESKTOP POWER SUPPLY New Genuine European Version only
CONDITION: NEW - WORKING
CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
* MANUFACTURER: 2WIRE
* MODEL NO.: ACDS007B-12-240
* INPUT Voltage: 220V-240VAC ~ (50-60Hz) 0.2A
* OUTPUT Voltage: DC 12V 0.6A
* CONNECTOR TYPE: Round Barrel - ---C---
* CONNECTOR SIZE: 2 x 5.5 x 10 mm approx.