24V AC/DC Adapter Compatible with Ault P57241000K030G P/N 38H3 LR36665 xy XY-2401000-U XY-2401000U Xing Yuan Electronics
  • Model: 24V AC/DC Adapter Compatible w
Add to Cart:
24V AC/DC Adapter Compatible with Ault P57241000K030G P/N 38H3 LR36665 xy XY-2401000-U XY-2401000U Xing Yuan Electronics Co 24VDC 1A 24W DC24V 1000mA 24.0V 1.0A Class 2 Power Supply Charger
- New Global 24V AC / DC Adapter Compatible with Ault P57241000K030G P/N: 38H3, LR36665 24VDC 1A 24W DC24V 1000mA 24.0V 1.0A Switching Class 2 Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU