24V 4-PIN Charger for Xhorse Condor Dolphin II XP005 XP-005L XP005L Key Cut Machine, GST160A24-R7B CWT Model PAC120M NSI
  • Model: 24V 4-PIN Charger for Xhorse C
Add to Cart:
24V 4-PIN Charger for Xhorse Condor Dolphin II XP005 XP-005L XP005L Key Cut Machine, GST160A24-R7B CWT Model PAC120M NSID: 24957, XHS-P-SUP-MN11EN Power Supply Cord Ac Dc Adapter
Color black
Material Plastic
Item Weight 4 Ounces
Connector Type 4-pin
About this item
Made with the highest quality Brand-new Input Voltage Range: AC 100V - 240V, ( 24V 4-PIN )