24V 3A Vizio Sound Bar SoundBar AC Adapter for 24V 2.7A Power Supply Cord Mains Input Voltage: AC 100V--240V Input Fre
  • Model: 24V 3A Vizio Sound Bar SoundBa
Add to Cart:
24V 3A Vizio Sound Bar SoundBar AC Adapter for 24V 2.7A Power Supply Cord Mains
Input Voltage: AC 100V--240V Input Frequency : 50-60Hz
DC Output: Round Tip
Cord Length: 5ft/1.5m
Industry Quality : Over Voltage Protection, Over Heat Protection, CE
Please don't confuse us with the low quality low current ones in the market!
Compatible with:
Vizio Sound Bar SoundBar 24V 2.7A Power Supply