24.8V 0.8A Charger DK33-248080H-U for Shark WZ240 26 WZ24026 IZ500 IZ530 IZ531H IZ540 IZ560 IZ562H IX140 IX141 XFBT620 2
  • Model: 24.8V 0.8A Charger DK33-248080
Add to Cart:
24.8V 0.8A Charger DK33-248080H-U for Shark WZ240 26 WZ24026 IZ500 IZ530 IZ531H IZ540 IZ560 IZ562H IX140 IX141 XFBT620 21.6V Liion Battery Pet Cordless Stick Vacuum Cleaner Power Supply Cord