220W AC Adapter with 4-Pin Female Connector Fits FSP220-ABAN1, 6-51-X8102-010
  • Model: 220W AC Adapter with 4-Pin Fem
Add to Cart:
220W AC Adapter with 4-Pin Female Connector Fits
FSP220-ABAN1, 6-51-X8102-010
 Input: AC 100 – 240V ~ 50/60Hz  (Worldwide Auto-Switching)
 Output:    DC 19V ~ 11.57A / 220W max
 Plug Type:    4 Pin Female Connector