21V AC Adapter Compatible with Back 2 Life Continuous Motion Massager BACK2LIFE BACK-2-LIFE MKA-482101000 HKA21-1000 B2L
  • Model: 21V AC Adapter Compatible with
Add to Cart:
21V AC Adapter Compatible with Back 2 Life Continuous Motion Massager BACK2LIFE BACK-2-LIFE MKA-482101000 HKA21-1000 B2L BLR-0601BKST BL2002 B2L BtoL BL Power Supply Cord Transformer, ETL Listed
Color Black
Item Weight 0.45 Kilograms
Connector Type barrel connector
Input Voltage 120 Volts
About this item
Replacement AC Adapter Transformer; ETL Listed;
Input: 120V AC; Output: AC 21V, 1000mA;