21V AC Adapter Compatible with Back 2 Life Continuous Motion Massager BACK2LIFE BACK-2-LIFE MKA-482101000 HKA21-1000 B2L
  • Model: 21V AC Adapter Compatible with
Add to Cart:
21V AC Adapter Compatible with Back 2 Life Continuous Motion Massager BACK2LIFE BACK-2-LIFE MKA-482101000 HKA21-1000 B2L BLR-0601BKST BL2002 Power Supply Cord PSU
Replacement AC Adapter;
Input: 120V AC; Output: AC 21V, 1000mA;