21V 1A AC Adapter Compatible with BACK 2 LIFE B2L GPU482101000WA00 MKA-482101000 A48S2101000R GPU48210100WA00 HKA21-1000
  • Model: 21V 1A AC Adapter Compatible w
Add to Cart:
21V 1A AC Adapter Compatible with BACK 2 LIFE B2L GPU482101000WA00 MKA-482101000 A48S2101000R GPU48210100WA00 HKA21-1000 BL2002 B2LA DG120100D DG1201000 BACK2LIFE B L BL Massager Power Supply
Color black
Item Weight 0.11 Kilograms
Connector Type Barrel Connector
Input Voltage 120 Volts (AC)
About this item
UpBright New Global AC / DC Adapter Compatible with BACK 2 LIFE B2L GPU482101000WA00 MKA-482101000 A48S2101000R GPU48210100WA00 HKA21-1000 BL2002 B2LA DG120100D DG1201000 GPU482101000WAOO MKA482101000 BACK2LIFE B 2 L BACK to LIFE BL BL-RL-003-09 Model#: B2L B2L-RL003-09 BL 2002 Continuous Motion Massager Therapeutic Massager Back Pain Therapy 21VAC 60Hz 0.8A 21 VAC 800mA - 1000mA AC21V 21.0V - 24.0V 21V - 24V 0.8A - 1A 21VDC - 24VDC 1.0A Power Supply Cord Cable PS Wall Battery Charger Mains PSU