20v 1.5A 12v 2A Genuine OEM AC Adapter 30W USB-C dell DA30NM150 F17M7 Latitude 11 7275 450-AEV Compatible Brand: For De
  • Model: 20v 1.5A 12v 2A Genuine OEM AC
Add to Cart:
20v 1.5A 12v 2A Genuine OEM AC Adapter 30W USB-C dell DA30NM150 F17M7 Latitude 11 7275 450-AEV
Compatible Brand: For Dell
Color: Black Compatible Product Line: For Dell Latitude
Brand: Unbranded Type: USB-C Charger
Voltage: 20 V
Item Specification:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
Output: DC 20v 1.5A or 12v 2A or 5v 2A
Connector: USB-C
Output Power: 30W