19V UL AC/DC Adapter Compatible with LG Ultragear 45GR65DC 34GP83A 38GN950 B 34GP83AB 38GN95B UltraFine 32SQ730S 32SQ780
  • Model: 19V UL AC/DC Adapter Compatibl
Add to Cart:
19V UL AC/DC Adapter Compatible with LG Ultragear 45GR65DC 34GP83A 38GN950 B 34GP83AB 38GN95B UltraFine 32SQ730S 32SQ780S W 45" 34in 32" UltraWide Curved LED Gaming Monitor 7.37A Power Supply
Connectivity Technology HDMI
Connector Type barrel connector
Compatible Devices Monitors
Included Components Adapter
Special Feature Short Circuit Protection
Color Black
Input Voltage 120 Volts (AC)
Mounting Type Wall Mount
Amperage 7.37 Amps
See less
About this item
UpBright [UL Listed] New Global 19V AC/DC Adapter Compatible with LG Ultragear 45GR65DC 34GP83A 38GN950 B 34GP83AB 38GN95B UltraFine 32SQ730S 32SQ780S W 45" 34in 32" UltraWide Curved LED Gaming Monitor 19.5V 19VDC - 19.5VDC 7.37A - 10.8A 140W - 210W DC19V - DC19.5V 7370mA - 10800mA 140.0W - 210.6W 19.0V 19 Volts 7.37 A 140 W 19 Volt 19 V 19.0 VDC Switching Power Supply Cord Cable Charger Mains PSU
Compatible with LG 45GR65DC 45GR65DC-B 45GR65DCB 45" UltraGear QHD 1ms 200Hz Curved Gaming Monitor; LG Ultragear 34GP83A 34GP83A-B 34GP83A-BB.AUSOMKN 34GP83AB 38GN950 38GN950-B 38GN95B UltraWide Curved IPS LED Gaming Monitor; LG 32SQ730S 32SQ730S-W 32SQ780S 32SQ780S-W 32" 4K UHD UltraFine Smart Monitor
Compatible with listing item ASIN: B0CF6RXZJX: LG 45GR65DC-B 45-inch Ultragear Curved Gaming Monitor, QHD, 200Hz, 1ms, UltraWide Display, 32:9, AMD FreeSync Premium Pro, VESA DisplayHDR 600, HDMI 2.1 x2, DP, UBS x3, Tilt/Height/Swivel Stand Black
OEM Original LG ACC-LATP2 ACCLATP2 EAY65068607 EAY65068608 19.5V 10.8A 210.6W Switching Power Supply Compatible with LG 45GR65DC 45GR65DC-B 45GR65DCB 45" UltraGear QHD 1ms 200Hz Curved Gaming Monitor; LG Ultragear 34GP83A 34GP83A-B 34GP83A-BB.AUSOMKN 34GP83AB 38GN950 38GN950-B 38GN95B UltraWide Curved IPS LED Gaming Monitor; LG 32SQ730S 32SQ730S-W 32SQ780S 32SQ780S-W 32" 4K UHD UltraFine Smart Monitor