16V AC Adapter For PreSonus 150-HKA16-1000 TubePRE Monitor Station Power Supply Compatible Brand: For PreSonus AC Adap
  • Model: 16V AC Adapter For PreSonus 15
Add to Cart:
16V AC Adapter For PreSonus 150-HKA16-1000 TubePRE Monitor Station Power Supply
Compatible Brand:
For PreSonus
AC Adapter/Power Supply:
Brand New
Type:
AC/AC Adapter Power Supply
MPN:
150HKA161000 HKA16-1000, Power Supply Cord Battery Charger
Output Voltage:
16 V
Brand:
PreSonus
Output Current:
1A
Technical Specifications:
1 AC input voltage ……120VAC, Output ………16VAC 1A(1000mA)