15V 1.5A GDSB02BT2 BRAND NEW 3Y3 GQ30-150150-AB GDSB02BT20 SWITCHING ADAPTER 22.5w UK USA PLUG Type: AC/DC Adapter Br
  • Model: 15V 1.5A GDSB02BT2 BRAND NEW
Add to Cart:
15V 1.5A GDSB02BT2 BRAND NEW 3Y3 GQ30-150150-AB GDSB02BT20 SWITCHING ADAPTER 22.5w UK USA PLUG
Type: AC/DC Adapter
Brand: 3Y3 MPN: GQ30-150150-AB
Country/Region of Manufacture: China Output Voltage: 15V
THIS OFFER IS FOR:
A
3Y3
SWITCHING ADAPTER
MODEL: GQ30-150150-AB
FOR USE WITH: GDSB02BT20
INPUT: 100-240V~50/60Hz 1A