13.3V 0.75A AC/DC Adapter Charger Compatible with Shark ID DK12-133075A-U DK12-133075AU DK12-133075-AU DK12133075AU Dong
  • Model: 13.3V 0.75A AC/DC Adapter Char
Add to Cart:
13.3V 0.75A AC/DC Adapter Charger Compatible with Shark ID DK12-133075A-U DK12-133075AU DK12-133075-AU DK12133075AU Dongguan Dongkun E-TEK ZD012S133075USD 13.3VDC 750mA Power Supply Battery Cord
Connector Type Barrel Connector
Special Feature Travel
Input Voltage 120 Volts (AC)
Mounting Type Wall Mount
Number of Items 1
Output Current 0.75 Amps
Specification Met CE
Output Voltage 13.3 Volts (DC)
Power Source Corded Electric
See less
About this item
13.3V 0.75A AC/DC Adapter Charger Compatible with Shark ID DK12-133075A-U DK12-133075AU DK12-133075-AU DK12133075AU Dongguan Dongkun Power Technology Co. Ltd 13.3VDC 750mA DC13.3V 0.75 A 13.3 V 13.3 VDC Switching Class 2 Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU (w/ Barrel Round Plug Tip)
Compatible with: E-TEK Electronic Manufactory Ltd. ZD012S133075USD ETEK Class 2 Power Supply
13.3V 0.75A AC/DC Adapter Charger Compatible with Shark ID DK12-133075A-U DK12-133075AU DK12-133075-AU DK12133075AU Dongguan Dongkun Power Technology Co. Ltd 13.3VDC 750mA DC13.3V 0.75 A 13.3 V 13.3 VDC Switching Class 2 Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU (w/ Barrel Round Plug Tip) CECCCROHS 100-240