12V AC-DC Charger Adapter For Model: ZF120A-1205000 ZF120A1205000 Power Supply Specifications: Type: AC to DC Standard
  • Model: 12V AC-DC Charger Adapter For
Add to Cart:
12V AC-DC Charger Adapter For Model: ZF120A-1205000 ZF120A1205000 Power Supply
Specifications:
Type: AC to DC Standard
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Input Connecter standard: 2 or 3 Pin US Plug
DC Output: DC 12V