12V AC/DC Adapter For SPECLIN SPEC LIN Model SP1202500-W01 Power Supply Charger Compatible Brand: For SPECLIN SPEC LIN
  • Model: 12V AC/DC Adapter For SPECLIN
Add to Cart:
12V AC/DC Adapter For SPECLIN SPEC LIN Model SP1202500-W01 Power Supply Charger
Compatible Brand:
For SPECLIN SPEC LIN
Maximum Output Power:
36 W
Power Supply AC Adapter:
Brand New
Type:
AC/DC Adapter
MPN:
Does Not Apply, ELECTRONICS,INC Directed, SP1202500W01
Output Voltage:
12V
Output Current:
3.0 A