12V 5A Replace 12V 2.67A AC Adapter Power Supply For Comcast Approved EPS-26 PS-2.1-12-267-DC-S 12V 5A 60W Replacemen
  • Model: 12V 5A Replace 12V 2.67A AC Ad
Add to Cart:
12V 5A Replace 12V 2.67A AC Adapter Power Supply For Comcast Approved EPS-26 PS-2.1-12-267-DC-S
12V 5A 60W Replacement AC/DC Adapter Power Supply Compatible 12V 4.5A 4.16A 4A 3.5A 3.33A 3A 2.5A 2A 1.5A 1A 0.5A
INPUT: 100-240V 50-60Hz
OUTPUT: 12V 5A 60W
DC Tip Size: 5.5mm x 2.1mm/2.5mm Center+
12V 5A 60W Replacement AC Adapter Power Supply Tip 5.5mm x 2.5mm Compatible Model: