12V 5A AC Adapter Charger for Wearnes 60 Watt WDS050120 Power Supply PSU Mains Specifications: Type: AC to DC Standard
  • Model: 12V 5A AC Adapter Charger for
Add to Cart:
12V 5A AC Adapter Charger for Wearnes 60 Watt WDS050120 Power Supply PSU Mains
Specifications:
Type: AC to DC Standard
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Input Connecter standard: 2 or 3 Pin US Plug